Taisyklės

  1. Kiekvienas asmuo(toliau vartotojas), besinaudojantis www.DemesioSkelbimas.lt paslaugomis, turi būti susipažinęs su svetainės taisyklėmis.
  2. www.DemesioSkelbimas.lt Administracija neprisiima atsakomybės už duomenų(skelbimų, komentarų, nuotraukų), kuriuos pateikia vartotojai, tikslumą ar tų duomenų panaudojimo pasekmes.
  3. Draudžiama teikti vulgarius, amoralius, bei LR įstatymus pažeidžiančius duomenis, tiek rašytinius, tiek vaizdinius.
  4. Draudžiama dėti skelbimus netinkamoje kategorijoje. Tais atvejais, kai nesate tikras kurią kategoriją reikėtų rinktis, tai tinkamoje srityje(Darbas ir Paslaugos, Buitis, Nekilnojamas Turtas...) pasirinkite "Kita".
  5. Draudžiama dėti skelbimus daugiau nei vieną kart toje pačioje kategorijoje nepasibaigus senojo skelbimo galiojimo terminui.
  6. Draudžiama dėti tuos pačius skelbimus į kelias kategorijas. Skelbimų dubliavimas gali būti toleruojamas tik tais atvejais, kai skelbimo turinio pobūdis visareikšmiškai atitinka kiekvieną iš pasirinktų kategorijų.
  7. Draudžiama piktnaudžiauti www.DemesioSkelbimas.lt teikiamomis paslaugomis ir kenkti šios svetainės darbui.
  8. Vartotojams, kurie savo veiksmais nusižengs išvardintom taisyklėm bus apribotos www.DemesioSkelbimas.lt naudojimosi galimybės.
  9. Administracija bet kada gali keisti šias taisykles be išankstinio perspėjimo.
 
   
 
 
  
Buitis ir NamaiBaldaiBuitinė technika, ŠviestuvaiInterjeras, Namų apyvokos daiktaiMeno kūriniai, AntikvariatasRankdarbiai, SuvenyraiViskas vaikamsRūbai, Avalynė, GalanterijaAksesuarai, PapuošalaiGrožis, SportasSveikata, MitybaLaisvalaikis, ŽaidimaiAugalai ir GyvūnaiKnygos, ŽurnalaiAudio, VideoBuitinės paslaugosKitaDarbas ir PaslaugosIeško darboSiūlo darbąKursai ir ApmokymaiTeisinės ir Biuro paslaugosReklamos ir WEB paslaugosRenginiai, LaisvalaikisGrožio ir Sveikatos paslaugosTurizmas, Kelionių organizavimasAuto paslaugosBuitinės paslaugosIT specialistų ir meistrų paslaugosStatybų ir Remonto darbų paslaugosKitos paslaugosIT ir KomunikacijosKompiuteriaiKompiuterių komponentaiIšoriniai įrenginiaiŽaidimai ir Programinė įrangaBiuro tehcnikaTelefonaiRadijo, GPS įrangaFoto, OptikaIT specialistų ir meistrų paslaugosKitaTransportasAutomobiliaiMotoDviračiaiSpec. TransportasVandens transportasŽemės ūkio technikaAuto dalysAksesuaraiAuto paslaugosKitaNekilnojamas TurtasButaiNamaiSodybos, SodaiSklypaiGaražaiNekilnojamas turtas užsienyjePatalpų nuomaStatybinės medžiagos ir ĮrangaStatybų ir Remonto darbų paslaugosKitaĮvairūsPažintys, KlubaiKolekcionieriamsPartnerystė, VerslasRadiniaiLoterijos, AkcijosKita